W Centrum Konferencyjno-Widowiskowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy, 17 października 2019 roku odbyła się uroczysta immatrykulacja uczniów naszej szkoły.

W obecności znakomitych gości z sektora nauki jak i obszaru gospodarczego uczniowie złożyli oficjalne ślubowanie oraz zostali przyjęci w poczet społeczności szkolnej. Dyrektor szkoły podkreślił szczególną rolę informatyków, automatyków oraz energetyków na nieustannie rozwijającym się rynku pracy. Technikum Akademickie w Legnicy uczy zawodów przyszłości. Technik Automatyk, Technik Informatyk oraz Technik Energetyk to oferta Technikum Akademickiego również na rok szkolny 2020/2021. Świetnie wyposażone laboratoria, obiekty kampusu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy oraz znakomita kadra nauczycielska wraz z nauczycielami akademickimi czekają na kolejnych uczniów, którzy chcą tworzyć naszą Akademicką Wspólnotę.