Rekrutacja

Oferta edukacyjna

W roku szkolnym 2020/2021 prowadzimy rekrutację na następujące zawody:

  1. Technik Automatyk

Uczniowie, którzy wybiorą zawód technik automatyk nabędą wiedzę i umiejętności z zakresu montażu, uruchomienia, obsługi i eksploatacji układów automatyki przemysłowej. Nauka w szkole trwa 5 lat, w trakcie których uczniowie podchodzą do egzaminów zawodowych oraz maturalnych, co pozwala im oprócz przepustki na wybrane studia wyższe uzyskać tytuł zawodowy technika.

  1. Technik Energetyk

Uczniowie wybierający zawód technik energetyk poznają podczas 5 lat nauki zasady montażu, uruchamiania oraz eksploatacji jednostek przesyłowych i wytwórczych w systemach energetycznych. Nauka w szkole trwa 5 lat, w trakcie których uczniowie podchodzą do egzaminów zawodowych oraz maturalnych, co pozwala im oprócz przepustki na wybrane studia wyższe uzyskać tytuł zawodowy technika.

  1. Technik Informatyk

Technikum Akademickie zaprasza również tych, którzy chcą uzyskać tytuł technika informatyka. Podczas nauki uczniowie będą administrować i eksploatować systemy komputerowe, urządzenia peryferyjne i lokalne sieci komputerowe. Nauka w szkole trwa 5 lat, w trakcie których uczniowie podchodzą do egzaminów zawodowych oraz maturalnych, co pozwala im oprócz przepustki na wybrane studia wyższe uzyskać tytuł zawodowy technika.

Informacje:

telefon: 76 7232307

email: TA@pwsz.legnica.edu.pl

facebook: Technikum Akademickie w Legnicy

Afghanistan